ADATA XPG Gammix D35 AX4U32008G16A-DTBKD35 16GB (2x 8GB) DIMM System Memory, 3200MHz, DDR4, CL16, Black, Intel XMP
  • Form Factor: DIMM
  • DDR Type: DDR4
  • Speed: 3200MHz
  • Capacity: 16GB (2x 8GB)
  • RGB: No
9 in stock
Availability
Click & Collect:  Tomorrow
Delivery:         1-2 Days
Blazing-Fast Speeds:
Elevate your multitasking game with a mind-boggling speed of 3200MHz. Say goodbye to lag and hello to seamless responsiveness, whether you're gaming, streaming, or working on intensive projects.
Cutting-Edge Technology:
Eco-Friendly Design:
Hassle-Free Installation:
Enhanced Compatibility:
Technical specifications:
Model:
AX4U32008G16A-DTBKD35
Type:
DDR4
Capacity:
16GB
Speed:
3200MHz
CAS Latency:
16
Voltage:
1.35V